• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

To już rok...

Koleżanki i Koledzy,

Minął już rok od kiedy możecie korzystać z dedykowanych nam ofert przez partnerów biznesowych samorządu radców prawnych.

Patrząc wstecz mogę zaryzykować stwierdzenie, że powoli, ale systematycznie udaje nam się wspólnie budować potencjał partnerstwa radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z biznesem.

Przemawiają za tym korzyści, korzyści dla nas oraz korzyści dla biznesu.

Czytaj więcej...

Projekt dla młodych radców

W ramach strategii promocji zawodu opracowanej na podstawie zleconych przez KRRP badań socjologicznych dotyczących barier dostępu do rynku usług prawniczych, dla realizacji zobowiązania władz samorządu do prowadzenia działań polegających na pomocy młodym radcom prawnym rozpoczynającym karierę zawodową, oraz w celu odpowiedzi na postulaty z Memorandum sformułowanego na I Ogólnopolskim Forum Młodych Radców Prawnych realizowany będzie w najbliższym czasie projekt polegający na stworzeniu platformy organizacyjno-informatycznej pozwalającej na promowanie zawodu.

Czytaj więcej...

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.