• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

Kolejny pakiet produktów dedykowanych: wrzesień 2016

Koleżanki i Koledzy,

jest mi niezmiernie miło poinformować, iż już we wrześniu zostanie uruchomiany dla Was kolejny pakiet produktów dedykowanych, tym razem obejmujący cały wachlarz korzyści przygotowanych przez Raiffeisen Bank oraz Raiffeisen Leasing.

Można stwierdzić, że teraz każda decyzja dotycząca usług finansowych (rachunki osobiste i firmowe, karty kredytowe, pożyczki) oraz dotycząca korzystania z samochodu (leasing, najem długoterminowy) może być dużo łatwiejsza, a zarazem szalenie konkurencyjna, dlatego że należymy do największego samorządu prawniczego w Polsce i dla nas przygotowano skrojone na miarę usługi bankowe i leasingowe.

Obecnie razem z PKN Orlen tankujemy już setki tysięcy litrów paliwa ze zniżką 12 gr, w projekcie Mikroflota, ponadto rozpoczęliśmy coraz liczniej korzystać z nielimitowanych w kraju usług głosowych, SMS, MM S oraz 3 GB internetu w PLUS-ie za 15 zł netto miesięcznie. Możemy ubezpieczyć się w TUO AVIVA w zakresie ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków już od 99 zł rocznie i posiadać polisę ubezpieczeniową z sumą ubezpieczenia do 400 000,00 zł (bez żadnych oświadczeń i badań lekarskich).

W najbliższym czasie będą mogli Państwo cieszyć się zabezpieczeniem medycznym siebie i najbliższych w ramach ubezpieczeń pakietów medycznych, które specjalnie dla naszej grupy zawodowej przygotował TU InterRisk wraz ze swoim partnerem medycznym, gdzie w ramach miesięcznej opłaty będzie możliwy dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych. Dodatkowo pojawi się przygotowywany wraz z Pramerica TuiR Życie również bardzo korzystny pakiet ubezpieczeń na życie, dedykowany naszej grupie zawodowej. Również te oferty są bardzo solidne pod względem zakresu i nieprawdopodobnie konkurencyjne pod względem kosztów.

Następne korzyści w ramach realizowanego w KRRP projektu „Biznes dla radców – radcy dla biznesu” już niebawem.

Zapraszam do korzystania.

Aktualizacja:

Uprzejmie informuję, że korzystanie z oferty Raiffeisen będzie możliwe w najbliższym czasie z uwagi na kwestie logistyczne. Cały pakiet informacji będzie dostępny na stronie www.dlaradcow.pl, niezwłocznie po aktywowaniu projektu, który będzie dostępny we wszystkich kanałach komunikacji Grupy Raiffeisen (internet, oddział, mobilny doradca), a kluczem będzie legitymacja radcowska lub aplikancka.

W związku z powyższym proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości.

 

r. pr. Bartłomiej Tkacz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.