• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

LEX dla małych kancelarii radcowskich: oferta przedłużona

Wydawnictwo Wolters Kluwer w porozumieniu z Krajową Izbą Radców Prawnych, z uwagi na zainteresowanie radców, zdecydowało się przedłużyć ofertę na zakup licencji serwisu LEX on-line.

Oferta obejmuje dostęp do pełnej bazy aktów prawnych i orzecznictwa oraz 4 moduły autorskie (Komentarze, Monografie, Navigatory) z możliwością indywidualnej konfiguracji zawartości w cenie już od 1800 zł za rok. Akcja promocyjna LEX Radca Prawny dedykowana jest dla radców prawnych z małych kancelarii prawnych działających w formie indywidualnych kancelarii radcy prawnego, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych lub komandytowo- akcyjnych, skupiających do 3 prawników z uprawnieniami. Zamówienia mogą być składane przez stronę internetową www.radca.profinfo.pl.

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.