• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

To już rok...

Koleżanki i Koledzy,

Minął już rok od kiedy możecie korzystać z dedykowanych nam ofert przez partnerów biznesowych samorządu radców prawnych.

Patrząc wstecz mogę zaryzykować stwierdzenie, że powoli, ale systematycznie udaje nam się wspólnie budować potencjał partnerstwa radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z biznesem.

Przemawiają za tym korzyści, korzyści dla nas oraz korzyści dla biznesu.

Razem z PKN Orlen tankujemy już setki tysięcy litrów paliwa miesięcznie, co ukazując skalę minionego roku pozwoliło pozostawić w portfelach radców i aplikantów ponad 100.000 zł, w wyniku oszczędności na poziomie 12 groszy za litr paliwa – PROJEKT MIKROFLOTA.

Cieszy fakt, że coraz więcej osób przekonuje się i przystępuje do poszczególnych projektów.

Sieć PLUS'a w ramach oferty 15 zł netto, daje możliwość prowadzenia nam biznesu dzięki nielimitowanym usługom głosowym i wiadomościom oraz pakietowi internetu (3GB) w telefonie, w sposób jeszcze bardziej korzystny. Doceniło już tę formę optymalizacji kosztów działalności setki kancelarii.

Możemy ubezpieczyć się na niezwykle korzystnych warunkach w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków z Avivą, w zakresie pakietów medycznych z InterRisk oraz w zakresie ubezpieczeń na życie z Pramerica

Czy warto wydać 99 zł rocznie na polisę NNW, z sumą ubezpieczenia 370.000 zł? Odpowiedź pozostawiam Państwu …

Cały proces zwierania umów jest w pełni zdalny i prosty, wystarczy wejść na stronę polisadlaradcy.pl i tam po kliknięciu kilku ikonek wybrać interesujące nas ubezpieczenie. Tutaj również wielu radców i aplikantów doceniło korzyści i łatwość przyłączenia się do grupowego ubezpieczenia dedykowanego dla nas.

Od niedawna cała paleta usług Raiffeisen Polbank jest dostępna dla radców i aplikantów. Żadna grupa zawodowa nie ma takich warunków w tym banku jakie są oferowane nam! Każdy radca lub aplikant potrzebuje wyłącznie legitymacji, aby potwierdzić swoją tożsamość samorządową, i może korzystać ze świetnych produktów bankowych (rachunków, kart, pożyczek) oraz leasingu jak i najmu długoterminowego pojazdów.

Oferta bankowości i leasingu, jak również pozostałe, są w mojej ocenie szczególnie dedykowane aplikantom i młodym radcom, ponieważ pozwalają na maksymalną optymalizację kosztową prowadzenia działalności gospodarczej, szczególnie w okresie „start up’u” kancelarii, kiedy ze zdwojoną uwagą należy pilnować kosztów prowadzonej działalności, na coraz bardziej konkurencyjnym i wymagającym rynku usług prawniczych w Polsce.

Planowane są oczywiście dalsze kroki w celu rozszerzenia palety korzyści, dla Was drogie koleżanki i koledzy.

Zapraszam do korzystania ze strony dlaradcow.pl, gdzie są zamieszczane wszelkie oferty oraz informacje na temat projektu „biznes dla radców – radcowie dla biznesu”, który mam szczerą nadzieję, jest Wam użyteczny.

Pozdrawiam,
r.pr. Bartłomiej Tkacz

 

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.