• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

Witamy w serwisie dlaradcow.pl

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze strony internetowej innowacyjnego projektu KRRP - ogólnopolskiego portalu ofert dedykowanych dla radców prawnych i aplikantów radcowskich www.DlaRadcow.pl

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy stanowi dodatkową korzyść na drodze do uzyskania korzystnych, zindywidualizowanych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.

Serwis funkcjonuje już pod odrębnym adresem www.dlaradcow.pl i dostępny jest zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów etc.).

Dla członków naszego samorządu utworzona jest możliwość zapisania się do dedykowanego newsletter’a z ofertami.

Zachęcamy również do odwiedzin sekcji Portalu pn. "Materiały do pobrania", gdzie za pośrednictwem formularza radcowie prawni mogą zgłosić chęć otrzymania unikalnego, dedykowanego wydawnictwa cyfrowego - "Biurowego pakietu startowego dla radców prawnych" (http://www.dlaradcow.pl/materialy-do-pobrania). 

Ponadto, istnieje możliwość „regionalizacji” serwisu wg obszaru działalności izb okręgowych oraz udostępnienia możliwości publikowania ofert dedykowanych dla członków danej izby.

W taki sposób zrealizowana została koncepcja utworzenia jedynego, spójnego miejsca wspomagającego radców prawnych i aplikantów radcowskich w ich codziennych obowiązkach zawodowych poprzez dostęp do ofert dedykowanych, co też wymiernie wpasuje się w rolę Krajowej Rady Radców Prawnych w stosunku do członków samorządu radcowskiego.

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.