• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

Radcowie dla biznesu - biznes dla radców

Koleżanki i Koledzy,

Konkretne korzyści dla radców prawnych i aplikantów, są już dostępne.

Zapewne niektórzy zauważyli, iż od początku bieżącego roku – dzięki podpisaniu umowy o współpracy między Krajową Radą Radców Prawnych a PKN Orlen – każdy radca prawny/aplikant radcowski (przedsiębiorca) może skorzystać z dedykowanej nam oferty Mikroflota, która poza rabatem na paliwo w wysokości 12 gr na litrze zapewnia wiele innych korzyści, np. płacenie za autostrady, tylko 2 zbiorcze faktury w miesiącu itd. Pierwszy kwartał wykazał wzrost zakupów paliwa o 100% miesiąc do miesiąca. 

Kolejnym przykładem realizowanej partnerskiej współpracy z biznesem jest oferta Wolters Kluwer, dedykowana radcom prawnym z mniejszych kancelarii, ponadto umowa z PZU S.A., zapewniająca radcom korzyści w związku z możliwościami świadczenia usług przez radców prawnych w ramach ubezpieczenia ryzyka prawnego.

W najbliższym czasie można będzie się spodziewać świetnej oferty na usługi telekomunikacyjne świadczone przez Polkomtel, a w zakresie bankowości i leasingu z Raiffeisen oraz pakietu ubezpieczeniowego (NNW, pakiety medyczne oraz ubezpieczenia na życie), przygotowywanego przez trzy towarzystwa ubezpieczeniowe.

Celem tych aktywnych działań realizowanych przez Krajową Radę Radców Prawnych jest – z jednej strony – pokazanie biznesowi, iż radcowie prawni są partnerem biznesu na każdym polu, a z drugiej strony działania te mają służyć optymalizacji kosztowej prowadzonej działalności przez każdego z nas. Niewątpliwie należą się słowa uznania dla władz naszego samorządu, z prezesem Dariuszem Sałajewskim na czele, za uruchomienie i realizację tak ambitnego i innowacyjnego projektu, który daje korzyści każdemu, kto tylko zechce po nie sięgnąć.

Podczas rozmowy każda koleżanka i każdy kolega otrzyma cenne wskazówki i informacje na temat rozwoju pakietu korzyści.

Zachęcam do kontaktu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.