• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

Kolejne korzyści dla radców prawnych i aplikantów są już dostępne

Cieszy mnie, kiedy widzę, że razem z PKN Orlen tankujemy już setki tysięcy litrów paliwa ze zniżką 12 gr, ponieważ oznacza to, że każdy radca prawny/aplikant radcowski (przedsiębiorca), biorący udział w projekcie Mikroflota, optymalizuje koszty własnej działalności i docenia wygodę dwóch miesięcznych faktur zbiorczych za paliwo, autostrady, parkingi i inne zakupione na stacjach towary.

Zapowiadana ostatnio oferta Plusa dla radców i aplikantów (przedsiębiorców) ruszyła z początkiem wakacji. Każdy będzie mógł, korzystając z dedykowanej nam linii, zamówić kartę SIM z nielimitowanymi rozmowami, SMS i MMS oraz internetem 3 GB za jedyne 15,00 zł (netto) miesięcznie. Jestem przekonany, że będzie to doskonała pomoc w rozsądnym gospodarowaniu budżetem naszych prawniczych biznesów.

Kolejną nieosiągalną na rynku ofertą, pozyskaną dla naszego samorządu, jest oferta AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w zakresie ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Dzięki tej dedykowanej radcom i aplikantom ofercie każdy z nas za jedyne 99 zł rocznie będzie mógł wykupić polisę ubezpieczeniową z sumą ubezpieczenia do 400 000,00 zł.

Następne korzyści już niebawem.

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.