Prawo

Uwolnić się od kredytu frankowego – czy to możliwe?

Odwołanie się od kredytu frankowego to do tej pory najpewniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, ale ponadto sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie ukażemy Ci, że możliwe jest funkcjonowanie bez utrapienia, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, niemal wszystkie umowy frankowe są odpowiednie do zaskarżenia. Większość z nich zawiera kruczki prawne i nieuczciwe zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w unieważnianiu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od wielu lat. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najistotniejszą sprawą jest sama decyzja. Kiedy jesteś zdecydowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie działa kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać pewne miejsce, gdyż to właśnie ci adwokaci będą występować w Twoim imieniu przed sądem. Nawet gdy jesteś obeznany z prawem, bez odpowiedniego zespołu jesteś w stanie wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. Do tego niezbędny jest rozbudowany zespół składający się z specjalistów z wielu sektorów, który ma znaczną wiedzę w tym temacie. Proces może trwać około dwóch lat, musisz być na to gotowy, jeżeli chcesz pozbyć się umowy frankowej. Duża część kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest ogromna szansa, że także Ty pozbędziesz się tego ciężaru. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać zadowalający wynik.

Co zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.

Możliwość komentowania Uwolnić się od kredytu frankowego – czy to możliwe? została wyłączona